X
Menu
X

ILGAMETĖ PATIRTIS IR LAIKO PATIKRINTAS VARDAS

„KC technologijos“ vardas Marijampolės apskrities durų rinkoje žinomas jau 12 metai. Ilgametė langų ir durų gamybos patirtis ir naujų technologijų taikymas gamybos procese leidžia pateikti rinkai tik aukščiausios kokybės langus ir duris. Kiekviena įdiegta naujovė – tai siekis pagaminti aukštos kokybės produktą už prieinamą kainą.

„KC technologijos” plastikiniai langai ir durys yra gaminami iš vokiškų ALUPLAST ir GEALAN profilių. Didelis profilio montavimo gylis, 5 arba 6 kameros, jo viduje užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją bei leidžia naudoti tvirtą (ne mažiau kaip 1,5 mm storio) cinkuoto plieno armatūrą. „KC technologijos“ langai yra kaustomi kokybiškais gerą vardą pasaulyje pelniusio Vokietijos koncerno G-U apkaustais, kurie yra ne tik labai tvirti, bet ir ilgaamžiai. Jie yra padengti išoriniams poveikiams ypač atsparia antikorozine danga.

Aukštą kompetenciją turintys „KC technologijos” konsultantai, sukaupę ilgametę darbo patirtį, visada profesionaliai Jums patars, kokius langus ar duris įsigyti, į kokias langų bei durų savybes būtina atkreipti daugiausiai dėmesio ir kaip prižiūrėti naujus langus bei duris, kad jie nepriekaištingai tarnautų Jums ilgus metus.

KODĖL REIKIA RINKTIS „KC technologijos” PRODUKCIJĄ?

1. 12 metų patirtis ir laiko patikrintas vardas.

2. Langai gaminami iš 5 ir 6 kamerų, vokiškų ALUPLAST ir GEALAN profilių.

3. „KC technologijos” langai ir durys yra be švino.

4. Į lango profilio vidų per visą lango perimetrą dedamas ne plonesnis kaip 1,5 mm storio cinkuoto plieno profilis.

5. Į langus montuojami saugūs ir patvarūs vokiški varstymo mechanizmai.

6. Užtikrinta kokybė, patikimumas ir 5 metų garantija.